Altınbaşak Mobilya

Ankara Ray Dolap

0312 353 80 60


 
 

DOLAP ÇEŞİTLERİ

Yeni sezonun en gözdeleri arasında yer alan Ray Dolap / Sürgülü Dolap modelleri, uzun bir süre tercih edilen ev mobilyaları arasında olacağa benziyor.

Ray / Sürgü sistemli ve menteşeli dolap modelleri evimizin her alanında birbirinden farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Genelde Banyo Dolapları , Mutfak Dolapları , Yemek Odası dolaplarında menteşeli dediğimiz dolap kapakları kullanılır. Yatak Odası , Vestiyer , Portmanto , Giyinme Odası dolaplarında ise genelde raylı dolap kapakları kullanılır. Raylı kapak sisteminin daha çok tercih edilmesinde ki sebep kullanım alanı kısıtlamasının hemen hemen hiç olmamasıdır. Evinize uygun özel kullanım alanına sahip her çeşit dolap ihtiyaçlarınızı bizimle iletişime geçip giderebilirsiniz.

Mobilya sektöründe yetkin ve köklü firmalardan biri olarak müşterilerimize dolap çeşitleri konusunda hizmet vermeye devam ediyoruz.

MODELLERİMİZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

Vestiyer Ankara Ray Dolap

MAĞAZA SİTEMİZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN


Dolap Çeşitleri, Ray Dolap , Sürgülü Dolap, Gömme Dolap, Gardrop, Vestiyer, Panel kapı ve Mutfak Dolabı İhtiyaçlarınızda Pratik Çözümler Sunan Tek Adres! Ankara Mobilya Sektöründe, Mobilya İmalatı Konusunda Yetkin Firma! Altınbaşak Mobilya & Ankara Ray Dolap ...
ANASAYFA I İLETİSİM

Ankara Ray Dolap Tasarım İmalat ve Uygulama
Çamlıtepe Caddesi No.: 240/1-2-3 Siteler / ANKARA • info@altinbasaktasarim.com
Tel: +90 312 353 8 060 - Faks: +90 312 350 2 008 • www.altinbasaktasarim.com